Ubytovanie

Milí návštevníci!

 

Garden Apartmány sa nachádzajú v kúpeľnom mestečku Veľký Meder, iba 10 minút pešo od brán obľúbeného Aquaparku Thermal Corvinus. Príďte si k nám odpočinúť a doprajte si blahodarné účinky termálnej vody a uvoľňujúcich wellness procedúr. Dožičte si nezabudnuteľnú dovolenku na južnom Slovensku za vynikajúce ceny!

 

V našich útulných a komfortne zariadených apartmánoch Vás radi ubytujeme počas celého roka. Kapacita Apartmánu 1 je 5 lôžok a kapacita Apartmánu 2 sú 4 lôžka. Oba apartmány sa nachádzajú na prízemí rekreačného domu, pričom každá ubytovacia jednotka má vlastný vchod. Radi u nás privítame rodiny s deťmi, aktívnych seniorov, ale aj 8-9 člennú skupinku priateľov.

 

Každý apartmán je vybavený vlastným kuchynským kútom, v ktorom si rýchle a chutné jedlá pripravíte pomocou elektrickej dvojplatničky, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a hriankovača. V každej izbe sa nachádza aj chladnička s mrazničkou. Otvorený priestor dopĺňa šikovné jedálenské posedenie a televízor. Nočnú časť apartmánov tvorí pohodlná manželská a poschodová posteľ – v prípade Apartmánu 1 je to poschodová posteľ s rozšíreným spodným lôžkom s rozmerom 140 × 200 cm. Súčasťou každého apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou sú mäkučké uteráky, tekuté mydlo a toaletný papier.

 

Pre našich najmenších hostí sú pripravené zábavné spoločenské hry a detské ihrisko, tí starší určite ocenia WiFi pripojenie na internet. Voľné chvíle môžete tráviť aj na zastrešenej terase, kde je pre Vás pripravené vonkajšie posedenie.

 

Určite Vás poteší aj dezinfekcia priestorov ozónom a bezplatné parkovanie priamo vo dvore. Keďže sa apartmány nachádzajú v pokojnej štvrti, hlučné oslavy u nás nie sú možné. Taktiež pobyt so psom nie je povolený.

 

Ako už aj samotná poloha napovedá, vodnú zábavu a relax si užijete v Thermalparku Veľký Meder. Aquapark je otvorený celoročne, pričom voda v bazénoch dosahuje príjemnú teplotu 30 – 37 °C. Vyskúšajte aj terapiu teplom – vitálny svet, ktorý pozostáva z fínskej, parnej, bylinkovej sauny, infrasauny a soľnej komory s vyhrievanými lavicami. Wellness centrum ponúka rôzne masáže, magnetoterapiu, akupresúru i manikúru a zdravotnú pedikúru. Vaši najmenší sa môžu spustiť toboganom alebo zahrať v rodinnom bazéne s vodným ihriskom.

 

Veríme, že si pobyt vo Veľkom Mederi užijete a radi sa k nám opäť vrátite. Nezabudnite si svoju letnú dovolenku, predĺžený víkend či zimný pobyt zarezervovať už dnes! Tešíme sa na Vás v našich Garden Apartmánoch!

Návrat hore